fbpx

ZOSTAŃ SKUTECZNYM TERAPEUTĄ WYBIÓRCZEGO JEDZENIA DZIECI W SPEKTRUM AUTYZMU

Z PROGRAMEM MARCHEWKOWE POLE

Jeżeli Twoim celem jest prowadzenie efektywnej terapii i jednocześnie chcesz odzyskać czas na własne życie, to przeczytanie poniższych informacji i dołączenie do programu MARCHEWKOWE POLE będzie Twoją najlepszą inwestycją.

Szkolenie bardzo dobre pod względem merytorycznym, każda minuta wykorzystana na przekazanie jak największej ilości informacji. Świetne materiały szkoleniowe do wykorzystania w pracy terapeutycznej z dzieckiem. Polecam 🙂
PANI KAROLINA
Nauczyciel
Szkolenie MARCHEWKOWE POLE zrewolucjonizowało mój sposób patrzenia na tą sferę życia dzieci, na sposób pracy z dziećmi borykającymi się z wybiórczością jedzenia oraz u moich własnych dzieci. Polecam wszystkim szkolenia - to gwarancja rzetelnej, profesjonalnej wiedzy oraz niezwykle etyczne i pełne szacunku podejście do pracy z dziećmi.
ALEKSANDRA KOSZ
Dyrektor Przedszkola terapeutycznego dla dzieci z autyzmem AKADEMIA MAŁEGO CZŁOWIEKA w Szałszy
Świetne intensywne szkolenie. Wiedza merytoryczna przeplatała się z praktyką, konkretnymi przykładami i narzędziami do wykorzystania w pracy z dziećmi z wybiórczością pokarmową. Ponadto otrzymaliśmy sporą ilość gotowych już materiałów! Polecam serdecznie powyższe szkolenie...
PANI MAŁGORZATA
Nauczyciel
Bardzo profesjonalne, jakościowe szkolenie! Profesjonalizm - zakres merytoryczny, przystępność przekazywanej wiedzy i jakość dostarczonych materiałów. Polecam wszystkim!
PANI SYLWIA
Nauczyciel

POZNAJ MOJĄ STRATEGIĘ

STRAGEGIA SMART
Strategia SMART, którą zawarłam w kursie pozwoli Tobie wprowadzić do Twojego gabinetu nowe usługi. Zrobisz to bez zbędnego stresu wykorzystując moja wiedzę i sprawdzone, gotowe rozwiązania. I co najważniejsze, z plikiem opracowanych pomocy i arkuszy zaczniesz działać zaraz po skończeniu kursu.

JEŚLI JESTEŚ JEDNĄ Z TYCH OSÓB, MARCHEWKOWE POLE BĘDZIE DLA CIEBIE STRZAŁEM W 10!

TERAPEUTA

Jesteś terapeutą i pracujesz w swoim gabinecie z dziećmi w spektrum autyzmu. Chcesz rozwijać swoje usługi, być profesjonalistą, który działa KOMPLEKSOWO!

LOGOPEDA

Jesteś logopedą i coraz cześciej Twoi podopieczni w spektrum potrzebują wsparcia w temacie jedzenia, a Ty chcesz im je dać i zyskać nowe kompetencje, które przyniosą Tobie UZNANIE!

SPECJALISTA

Jesteś specjalistą, który już prowadzi zajęcia z terapii wybiórczości pokarmowej, ale chcesz robić to EFEKTYWNIEJ i MNIEJ CZASU poświęcać na przygotowania.

Zapotrzebowanie na rynku na terapeutów karmienia jest ogromne. Wykorzystaj ten czas i zdobądź nowe kompetencje...

Statystyki podają, że przeszło 90% dzieci w spektrum autyzmu jada wybiórczo. Czyli tak naprawdę pracując z dziećmi w spektrum możesz być pewna, że 9 na 10 twoich podopiecznych jada bardzo selektywnie.

Tak więc teraz jest idealna szansa dla Ciebie, aby zdobyć nowe umiejętności zawodowe, wykorzystać rosnący trend na usługi terapii wybiórczości pokarmowej i rozwijać swój gabinet.

PROGRAM MARCHEWKOWE POLE

MODUŁ 1: FUNDAMENT WIEDZY. Zrozum z czym masz do czynienia

Dowiesz się, co jest przyczyną wybiórczego jedzenia dzieci w spektrum i poznasz główne zasady prowadzenia terapii. Zapoznasz się ze strategią, która pozwoli Tobie stać się kompetentnym terapeutą wybiórczego jedzenia. Otrzymasz pakiet infografik, które ułatwią zrozumienie procesu oraz rozmowy z rodzicami.

MODUŁ 2: BAZA DZIAŁANIA. Poznaj trudności dziecka

Nauczysz się pozyskiwać wiedzę o dziecku z wywiadu, obserwacji, dzienników żywieniowych oraz zaplanujesz KOLEJNE etapy terapii. Otrzymasz wzór kwestionariusz wywiadu, karty obserwacji, dzienniki żywieniowe oraz listy kontrolne do oceny sprawności orofacjalnej.

MODUŁ 3: ZASOBY. Zaplanuj, opisz, przygotuj pomoce

Dowiesz się jak przygotować zaplecze terapii - jakie zgromadzić akcesoria, zabawki, wzmocnienia, wizualizacje i jak się zorganizować, aby nie tracić na przygotowania więcej czasu niż potrzeba. Zobaczysz na filmikach z przykładowymi ćwiczeniami jak z tych pomocy korzystać 😊Otrzymasz pakiet wizualizacji, listy pomocy do terapii oraz spis książek dla dzieci i dla specjalistów.

MODUŁ 4: ZŁOTY STANDARD I. Zmień okoliczności, eksploruj nowości, przenieś je na talerz.

Dowiesz się jak nauczyć dziecko jeść przy stole, jak wycofać rozpraszacze, jak wprowadzić regularny harmonogram posiłków oraz co mogą i czego nie powinni mówić i robić podczas jedzenia z dzieckiem dorośli. Zrozumiesz czym jest strefa spokoju i strefa ćwiczeń i jaki wpływ mają na zmianę diety u dziecka.

MODUŁ 5: ZŁOTY STANDARD II. Co tak naprawdę w trawie piszczy?

Poznasz kluczowe strategie programu MARCHEWKOWE POLE i nauczysz się je dostosowywać do swoich podopiecznych. Nauczysz się prowadzić sesje ćwiczeniowe indywidualne i grupowe Otrzymasz pakiet strategii z wizualizacjami do prowadzenia ćwiczeń oraz wzór drabiny celów.

MODUŁ 6: ZŁOTY STANDARD III. Jak utrzymać to co wypracowane?

Dowiesz się w jaki sposób wprowadzać do wąskiej diety nowe produkty z zachowaniem zasady responsywności oraz jak zachęcać dzieci do kosztowania nowości. Zapoznasz się z podstawowymi zasadami zdrowego żywienia małych dzieci i dowiesz się jak utrzymywać raz wprowadzone zmiany.

MODUŁ 7: REGUŁA EFEKTYWNOŚCI. Zgrany team to podstawa.

Nauczysz się organizować terapię w gabinecie i w domu rodzinnym dziecka oraz poznasz systemy organizowania pracy, tak, aby działać maksymalnie efektywnie przy jak najmniejszym nakładzie pracy i czasu. Dowiesz się jak wspierać rodziców dziecka oraz jak z nimi rozmawiać , aby byli maksymalnie zmotywowani do działania. Otrzymasz pakiet arkuszy do prowadzenia terapii w domu dziecka.

WYGODNY DOSTĘP DO KURSU I GOTOWE MATERIAŁY

Wszystkie materiały wideo, materiały pdf i infografiki dostępne są dla ciebie 24/h przez 365 dni, co oznacza, że możesz realizować kurs w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Możesz wielokrotnie wracać do każdej lekcji.

Możesz śledzić na bieżąco postępy, zaznaczając obejrzane lekcje. 

Ważne dla ciebie! Pamiętaj, że nie daję Ci zestawu przypadkowych praktyk tylko dostajesz kompleksowy system.

MENTORING GRUPOWY - 3 SPOTKANIA

3 grupowe spotkania mentoringowe, na których omówię dla Ciebie bardzo szczegółowo po jednym przypadku z mojej praktyki, od chwili pierwszej rozmowy z rodzicami po zakończenie terapii.

Dodatkowo odpowiem na wszystkie Twoje pytania, które przygotujesz wcześniej. 

GRUPA NA FB DLA UCZESTNIKÓW

Zamknięta grupa dla uczestników kursu, gdzie będę odpowiadać na Twoje pytania. Będziesz mogła podesłać program lub ćwiczenia do sprawdzenia, a jak dam Ci informację zwrotną. 

GOTOWE MATERIAŁY DO PROWADZENIA TERAPII

Pakiety białe
Pakiety białe 2

Biorąc udział w kursie MARCHEWKOWE POLE

Dowiesz się

dlaczego większość dzieci w spektrum autyzmu jada wybiórczo, co sprawi, że tworzenie strategii działań terapeutycznych przestanie być dla Ciebie problematyczne.

Poznasz

zasady prowadzenia terapii i dzięki temu zaczniesz skutecznie zmieniać jadłospisy swoich podopiecznych.

Opanujesz

techniki motywowania dzieci do współpracy, wykonywania zadań i powtarzania ćwiczeń, dzięki czemu szybko zauważysz zmiany w umiejętnościach dziecka.

Nauczysz się

prowadzić indywidulne i grupowe sesje terapeutyczne, dzięki czemu twoje działania szybko przyniosą rezultaty.

Poznasz

etapy prowadzenia działań w terapii, co pozwoli Tobie uniknąć błędów, zamieszania i niepewności w podejmowaniu decyzji.

Pozyskasz

bogate pakiety dokumentacji, arkuszy i pomocy dzięki którym oszczędzisz czas i odzyskasz przestrzeń na realizację swoich hobby.

Nauczysz się

rozmawiać z rodzicami w sposób profesjonalny i wspierający, co sprawi, że zdobędziesz ich zaufanie i pełną współpracę.

MARCHEWKOWE POLE TO PO PROSTU...

WIEDZA

W kursie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się uznanym i poszukiwanym specjalistą terapii wybiórczego jedzenia dzieci w spektrum autyzmu.

PRAKTYKA

Kurs przerobisz bezproblemowo, ponieważ jest podzielony na logiczne części, które krok po kroku wprowadzą Ciebie w tematykę i pomogą opanowywać kolejne zagadnienia.

SUKCES

Wiedzę z kursu z łatwością wdrożysz w swoją praktykę, ponieważ pokazuje praktyczne zastosowanie strategii i technik na konkretnych przykładach.

OTO CO DOSTAJESZ...

Pakiet PREMIUM MARCHEWKOWE POLE

BONUSY:

WARTOŚĆ RAZEM: 3563 zł

CENA : 790 zł


DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ ODE MNIE ?

Jestem terapeutą karmienia, logopedą, psychodietetykiem i pedagogiem specjalnym. Terapeutą wczesnej interwencji i certyfikowanym analitykiem zachowania.

Mam 30 letnie doświadczenie w terapii dzieci w spektrum autyzmu.                  Wiem, jak wspierać je w każdym obszarze funkcjonowania – od komunikacji, przez rozwój zabawy, interakcji społecznych, emocji, do nauki samodzielnej toalety i zróżnicowanego jedzenia.                                                                Współtworzyłam pierwsze w Polsce placówki przedszkolne dla dzieci w spektrum.                                                                                                                                    Kilkanaście lat działałam w strukturach PSTB – jako wiceprezes, członek zarządu, kierownik gabinetu logopedycznego, konsultant terapii, terapeuta.          Założyłam Fundację OD POCZĄTKU, która wspiera rodziny dzieci z zaburzeniami rozwoju.

Stworzyłam wiele funkcjonalnych narzędzi, programów i pomocy dla dzieci w spektrum: program do nauki czytania ŁATWE CZYTANIE, program terapii MAŁE KROKI, pomoce do nauki kolorowania KOLOROWANIE JEST ŁATWE, bajkowe TABLICZKI MOTYWACYJNE, zestawy MÓJ PLAN do domu i do przedszkola.

Od 20 lat szkolę specjalistów w swoim CENTRUM SZKOLEŃ – uczę ich prowadzić terapię, rozmawiać z rodzicami, przygotowywać się do zajęć i robić to wszystko efektywnie.                                                                                                                        Przeszkoliłam już kilka tysięcy osób – terapeutów, nauczycieli, logopedów i psychologów, którzy dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu rozwijają swoje gabinety i własny warsztat pracy.

Moją misją jest wsparcie specjalistów w korzystaniu z naukowo udowodnionych metod pracy i sprawienie, aby ich praca była dla nich łatwiejsza.                      Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrobienia, a jeżeli dużą trudność rozłoży się na małe kroki to…nie ma możliwości, żeby tego nie zrobić!

ZOSTAŃ SKUTECZNYM TERAPEUTĄ WYBIÓRCZEGO JEDZENIA DZIECI W SPEKTRUM AUTYZMU

DOŁĄCZ DO MNIE!
Scroll to Top